خرید دمنوش لاغری دکتر مری از فروشگاه اینترنتی خرید ناب

دمنوش لاغری دکتر مری ، لاغری را در ۲۱ روز به ارمغان می آورد. مکانیسم اثر این دمنوش ، القای چربی سوزی ، درمان استرس و پیشگیری از افسردگی ناشی از لاغری است. استرس ، افسردگی و پرخوری از مهمترین علل عدم تاثیر رژیم های لاغری هستند و دمنوش لاغری دکتر مری دارای ترکیباتی بر ضد این ۳ عامل است.

دمنوش لاغری دکتر مری علاوه بر اینکه چربی های اضافی بدن شما را می سوزاند ، از افزایش وزن شما نیز جلوگیری می کند و نوشیدن آن را برای سلامتی هریک از افراد جامعه توصیه می کنیم تا تناسب اندام ، درمان استرس و اضطراب ، سلامتی قلب و سلامتی دستگاه گوارش ، و پیشگیری از افسردگی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

تفاوت دمنوش لاغری دکتر مری با دیگر دمنوش های لاغری موجود در بازار ، در مشخص بودن محتویات هر دمنوش ، یکسان نبودن طعم دمنوش در طول دوره و تغییر طعم دمنوش هر ۳ روز یکبار ، و استفاده از ترکیبات با کیفیت چای اولانگ و چای سبز است.

دمنوش لاغری دکتر مری

دمنوش لاغری دکتر مری

ترکیبات دمنوش لاغری دکتر مری

ترکیب چهارده ماده طبیعی و تازه در دمنوش لاغری دکتر مری موجود است. این دمنوش گیاهی توسط متخصصان تغذیه و طب سنتی ایرانی دانشگاه علوم پزشکی طراحی شده است و پس از ۳ سال تحقیق و آزمایش در ایران و استفاده از تجربه پزشکان تغذیه در دیگر کشورها ، فرمولاسیون شده است.

طریقه مصرف دمنوش لاغری دکتر مری

در سه میان وعده مصرف شود: یک و نیم تا دو ساعت بعد صبحانه، عصرانه و قبل از خواب

دمنوش لاغری دکتر مری حاوی ۶۳ تی بگ است و به گونه ای طراحی شده است که هر بسته برای ٢١ روز کافی می باشد. این دمنوش ها به ترتیب از شماره یک تا هفت مصرف می شوند و هر سه روز از یک شماره می توانید بنوشید.

خرید دمنوش لاغری

برای خرید دمنوش لاغری دکتر مری می توانید از طریق دو روش زیر اقدام به خرید کنید.

۱ . خرید اینترنتی دمنوش لاغری دکتر مری :

وارد فروشگاه اینترنتی خرید ناب شوید و به راحتی این دمنوش را به سبد کالای خود اضافه کنید و بصورت اینترنتی مبلغ آن را بدون خارج شدن از منزل پرداخت کنید. از این به بعد تنها ۲۴-۴۸ ساعت در تهران و کرج و حدود ۳ روز در شهرستانها طول خواهد کشید تا خریدتان به دست شما برسد.

 

۲٫ خرید پیامکی دمنوش لاغری دکتر مری :

شما می توانید با ارسال عدد ۲۱ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۲۰ سفارشتان را ثبت کنید ، در همان روز کارشناسان فروشگاه اینترنتی خرید ناب با شما تماس می گیرند و پس از مشاوره رایگان ، مبلغ سفارشتان را از طریق همراه بانک یا از طریق دستگاه های خودپرداز، کارت به کارت نمایید و بعد از ۲۴-۴۸ ساعت در تهران و کرج و بعد از ۳ روز در شهرستانها سفارش خود را تحویل بگیرید.

 

ترکیبات دمنوش لاغری دکتر مری بصورت کامل :

مهمترین ترکیب دمنوش لاغری دکتر مری ، چای اولانگ و چای سبز می باشد. سایر ترکیبات این دمنوش عبارتند از قهوه سبز ، لیمو ، زعفران ، گل گاوزبان ، هل ، بادرنجبویه ، زنجبیل ، دارچین ، زرشک ، گل محمدی ، نعناع و انیسون.

این دمنوش برای لاغری شکم و پهلو مناسب بوده و با کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام شما از خیلی بیماری ها دور خواهید شد، کاهش وزن و تناسب اندام بهترین راه برای پیشگیری از دیابت ، فشار خون ، زانو درد ، کمردرد و حتی سرطان است.

تمامی این ترکیبات از با کیفیت ترین گیاهان دارویی تشکیل شده است و تمام این تلاش ها و تحقیقات برای رساندن یک چای لاغری با کیفیت به شما هست.

افزودن پرسش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نماید : *